• Stypendyści Premiera

• 2022/2023

W środę, 15 listopada 2023r. dwaj uczniowie ZSP Gniew odebrali dyplomy Stypendystów Prezesa Rady Ministrów.
      Gala wręczenia stypendium odbyła się w auli Politechniki Gdańskiej.
      Serdecznie gratulujemy Fabianowi Cylka z klasy 4b i Michałowi Wałdowskiemu z klasy 4a
      i życzymy dalszych sukcesów.
      Stypendium Prezesa Rady Ministrów może dostać uczeń, który otrzymał promocję
      z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w danej szkole albo wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

W roku szkolnym 2021/2022 Stypendium Prezesa Rady Ministrów
      otrzymali:

Faustyna Bielecka 3a LO,

Wiktoria Ciesińska 2b TH,

Michał Wałdowski  2a LO,

Krystyna Reptowska 4b TH.

Gratulujemy naszym stypendystom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

otrzymali:
                        Jolanta Zielińska 3a LO,

Kinga Mentel 2d LO,

Zuzanna Preil 3b TH,

Jakub Gruza 2e TA.

Gratulujemy uczniom jak i ich nauczycielom tak wysokich wyników.

Życzymy też dalszych sukcesów i wytrwałości.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Kolejny raz nasi uczniowie zostali wyróżnieni Stypendium Prezesa Rady Ministrów.  W tym roku otrzymały to stypendium  dwie uczennice: Klaudia Ellert z kl. III A, oraz Zuzanna Prei z kl.IV B.

Gratulacje tak wysokich wyników.

A. F.

Nasi uczniowie otrzymali Stypendia Prezesa Rady Ministrów!

220 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego otrzymało Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w poniedziałek 27 listopada w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni.

Nasi uczniowie: Marcin Andrzejczak z klasy 2a Liceum Ogólnokształcącego oraz Izabela Grochocka z klasy 2b Technikum Hotelarskiego odebrali je z rąk pomorskiej kurator oświaty Moniki Kończyk oraz wicewojewody Mariusza Łuczyka. Na uroczystość młodzież przybyła wraz z rodzinami, dyrektorami szkół oraz nauczycielami. Aula Parku była wypełniona po brzegi.

Pomorska kurator oświaty Monika Kończyk powiedziała: „To wielkie święto dla województwa pomorskiego, ale przede wszystkim dla naszych uczniów. To Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. To wielka radość i podsumowanie wspólnej, ciężkiej pracy uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Bardzo im wszystkim dziękuję oraz gratuluję. Mamy wspaniałą młodzież. Stypendia mogą pomóc młodym ludziom w realizacji swoich pasji. To dobry element motywacyjny.”

Stypendium Prezesa Rady Ministrów wynosi łącznie 2500 zł. Jest rozłożone na 10 rat.

Gratulujemy naszym stypendystom oraz życzymy dalszych sukcesów.

J.W.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów rozdane!

28 listopada 2016 r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017 najzdolniejszym uczniom województwa pomorskiego. Nagrody wręczyła pani Monika Kończyk - Pomorski Kurator Oświaty.  Z naszej szkoły to szczególne wyróżnienie otrzymały Wiktoria Roman z IV b technikum oraz Maria Fiebelkorn z II a liceum ogólnokształcącego.

Gratulujemy!

Uczennice ZSP Gniew otrzymały Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Dnia 23 października 2015 r. w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: chojnickiego, karturskiego, człuchowskiego, bytowskiego, kościerskiego, kwidzyńskiego, malborskiego, starogardzkiego, sztumskiego i tczewskiego.  Z naszej szkoły to zaszczytne wyróżnienie otrzymały Dominika Witte z klasy III LO oraz Emilia Karcz z klasy III Technikum. Stypendystką gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.