• Rok szkolny 2022/2023

13 października w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie uczeń klasy IVa Michał Wałdowski otrzymał Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu "Pomorski program pomocy stypendialnej - III edycji w roku szkolnym 2023/2024".
      Celem programu jest wspieranie edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie województwa pomorskiego poprzez  przyznanie  im  pomocy w formie stypendiów oraz nagród Marszałka Województwa Pomorskiego.

Rok szkolny 2021/2022

Krystyna Reptowska  z klasy IV th w ramach  projektu "Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych"  uzyskała Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego.

Gratulujemy tak wysokich wyników. Życzymy też dalszych sukcesów i wytrwałości.

Stypendium motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych

16.12.2019r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Urząd realizuje projekt unijny  pt. "Programy motywacyjne dla pomorskich szkół zawodowych" w ramach którego między innymi można aplikować o stypendium. Kwota stypendium to bardzo pokaźna suma 2500 zł.

W tym roku spośród 700 złożonych wniosków przydzielono 412 stypendiów.

Wśród nominowanych znalazły się trzy uczennice Technikum w Gniewie: Wiktoria Gierszewska z klasy IV,  Agata Kaliska i Zuzanna Prei z klasy II.

Aby uzyskać stypendium trzeba było wykazać się wysokimi wynikami z przedmiotów zawodowych - średnia minimum 5,20, udziałem w konkursach przedmiotowych, praktykach zawodowych.

Podczas imprezy nastąpiło wręczenie dyplomów oraz zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia. Wszystko odbyło się w miłej, podniosłej atmosferze.

Gratulujemy Wiktorii, Agacie i Zuzannie jednocześnie życząc dalszych sukcesów.

N.S.

„Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych"

W poniedziałek 18 grudnia 2017r. Izabela Grochocka uczennica Technikum w Gniewie otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego z rąk pana Krzysztofa Trawickiego wicemarszałka województwa pomorskiego oraz pana Adama  Krawca dyrektora departamentu edukacji i sportu.

Stypendia przyznawane są w ramach projektu pn.: „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych". Warunkiem uzyskania tego wyróżnienia są wysokie wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych.

Gratulujemy naszej stypendystce oraz życzymy dalszych sukcesów.

J.S.