• Życzenia

• Wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom ZSP Gniew życzymy słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji.

Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierając sił i ”ładując baterie”, byście po wakacjach szczęśliwi, wypoczęci i pełni energii wrócili do naszej szkoły.

Do miłego zobaczenia 🙂

• Zakończenie roku szkolnego w ZSP Gniew

• W piątek 26 czerwca 2020 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego. Niestety, ze względu na sytuację epidemiczną, nie miało ono tak uroczystego charakteru jak zwykle. Uczniowie poszczególnych klas połączyli się zdalnie ze swoimi wychowawcami, by podsumować mijający czas nauki oraz życzyć sobie udanych i bezpiecznych wakacji. Świadectwa promocyjne oraz nagrody za osiągnięcia w nauce i sporcie odebrali w szkole. Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2019/2020: Faustyna Bielecka Ia, Jolanta Zielińska i Krystian Genski IIa, Kinga Mentel Id, Zuzanna Prei, Krystyna Reptowska, Agata Kaliska i Magdalena Chrzonowska IIb, Orina Konicka IIIb, Jakub Dorn IIIb, Jakub Gruza Ie, Weronika Trykowska Ic i Adrianna Białkowska III c.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym. Życzymy dalszych sukcesów oraz chęci aktywnego angażowania się w życie szkoły i środowiska.

• Pożegnanie absolwentów

• Dwa miesiące temu rozstaliśmy się z absolwentami liceum i technikum, natomiast w piątek 26 czerwca nadszedł czas pożegnania się z abiturientami Branżowej Szkoły I Stopnia. Ze względu na sytuację epidemiczną kończący szkołę uczniowie oraz dyrekcja i nauczyciele połączyli się zdalnie na platformie edukacyjnej. Trzy lata nauki połączone z praktyką zawodową i kursami minęły bardzo szybko. Czas ten z nostalgią wspominali zarówno absolwenci, jak i ich wychowawca, pan Krzysztof Gurbowicz. Pani dyrektor Wioletta Połomska uroczyście pożegnała uczniów klasy 3c, życząc im jednocześnie odwagi i konsekwencji w realizacji marzeń oraz sukcesów osobistych i zawodowych.

• Zaproszenie

• Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników ZSP Gniew na Mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego w środę 24 czerwca o godz.18.00 w kościele św. Mikołaja w Gniewie.

• Wyróżnienie w konkursie online

Na przełomie maja i czerwca odbył się internetowy konkurs  ”Moja ulubiona dyscyplina sportu i wybrany idol sportowy”. Organizatorem był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku, który skierował swoją ofertę do młodzieży z woj. pomorskiego.

W konkursie wzięła udział uczennica kl.1 d Zuzanna Świderska. Praca, którą przedstawiła  w formie reportażu sportowego została  wyróżniona.

Gratulujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów!

K.K.

• Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych

• Liceum Ogólnokształcące

9 czerwca 2020r.