• Spotkania z wychowawcami

• Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą terminu ferii zimowych Rada Pedagogiczna ustaliła termin wystawiania przewidywanych ocen semestralnych na 16 grudnia 2020r. W związku z tym zapraszam Państwa na spotkanie z wychowawcami i nauczycielami przedmiotów na platformie Teams 21 grudnia 2020 godz. 16.00-17.00 (spotkania zostaną zaplanowane w kalendarzu). Jednocześnie informuję, że pozostałe terminy nie ulegają zmianie, tj.:

- 26 stycznia 2021 - termin wystawiania ocen semestralnych,

- 29 stycznia 2021 - koniec I semestru.

Serdecznie pozdrawiam

Wioletta Połomska

Dyrektor ZSP w Gniewie

• Wyniki konkursu

• Na poczatku grudnia Wojewódzki Związek Sportowy w Gdańsku ogłosił konkurs filmowy "Moja aktywność fizyczna". Obowiązkiem uczestników było nagranie krótkiego filmiku, przedstawiającego aktywność fizyczną podczas zdalnego nauczania. W konkursie wzięło udział 64 uczniów z województwa pomorskiego, w tym jedna uczennica z naszej szkoły Kinga Mentel z kl. IId, która otrzymała wyróżnienie w konkursie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Akcja „Razem na Święta” już po raz trzeci!

• Wielkimi krokami nadchodzą święta i mimo, że są inne możemy sprawić, by dla naszych bliźnich nie były takie smutne, ale na swój sposób wyjątkowe. Chciałabym, żeby klasy z naszej szkoły zrobiły dla konkretnych osób prezent o konkretnej tematyce i dlatego chciałabym zgłosić szkołę do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Celem ww. inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji będzie miała nieco odmienny charakter. Jesteśmy jednak przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości. Postanowiłam napisać listę osób z konkretnymi potrzebami/życzeniami. Poprosiłam MGOPS w Gniewie o współpracę i wywiady z podopiecznymi ośrodka w celu sporządzenia listy życzeń świątecznych. Wiele razy udowodniliście swoją wrażliwość i wiem, że mogę na Was liczyć. Postarajcie się zebrać klasowo pieniądze na prezent, zakupcie go i przyłączcie  do niego kartkę ze świątecznymi życzeniami od Waszej klasyJDelegacja danej klasy  dostarczy paczkę do szkoły a ja zajmę się przekazaniem ich do MGOPS w Gniewie, która przekaże je swoim potrzebującym podopiecznym. Myślę, że sprawicie wiele uśmiechów a sami poczujecie ogromną satysfakcję. Klasy proszę o zgłaszanie się do akcji!

Oto lista życzeń:

1) Pan Marek: środki czystości do domu