• Uwaga maturzyści! Dokumenty do pobrania!!!

• W związku z wprowadzonymi przez MEN zmianami dotyczącymi zasad organizacji  egzaminu maturalnego w 2021 roku, proszę o ponowne wypełnienie i dostarczenie do szkoły  nowych deklaracji maturalnych, w terminie do  7 lutego 2021r.

Na egzaminie maturalnym w 2021r.  nie ma obowiązku przystępowania do egzaminu dodatkowego na poziomie rozszerzonym, a  także  do egzaminów ustnych. Osoby, które  w 2021 r. muszą przystąpić do części ustnej egzaminu, np. z powodu zasad rekrutacji na zagraniczne wyższe uczenie, składają stosowną informację do dyrektora szkoły do 7 lutego 2021r.

W razie pytań proszę o kontakt z sekretariatem szkoły.

deklaracja maturalna pdf - do pobrania

potwierdzenie zamiaru przystapienia do czesci ustnej egzaminu maturalnego.pdf - do pobrania

• Podsumowanie akcji Razem na Święta

• Dzięki Waszemu wsparciu w ramach akcji Razem na Święta wsparcie otrzymały osoby borykające się z trudną sytuacją finansową oraz osoby samotne, niepełnosprawne, starsze, chore czy bezrobotne.

Zważając na ich potrzeby osoby te otrzymały dary od Was Kochani. Wasze wsparcie rzeczowe poprawi ich warunki bytowe oraz ułatwi codzienne funkcjonowanie, Dzięki Wam wiele z tych osób mogło spędzić spokojnie święta zapominając na chwilę o trudnościach losu. Wspaniała akcja z cudownie wrażliwymi ludźmi.  Dziękuję

Opiekun SKW

Justyna Waśniewska