• Konkurs

• 23 lutego 2023 r. w naszej  szkole odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ochronie i Prawach Konsumentów. Jego uczestnikami byli uczniowie z klasy IIIa Michał Wałdowski i Igor Berenthal, IIIb Wiktoria Ciesińska i Aleksandra Korynt, IVe Julia Czepek oraz Julia Miklasiewicz. Dziękujemy za udział i życzymy sukcesów.

R.T, B.T

• Walentynki

• Z okazji corocznego święta zakochanych przypadającego 14 lutego wszyscy uczniowie naszej szkoły  zostali zaproszeni do wspólnego świętowania. Na dużej przerwie w auli odbyło się karaoke. Z głośników radiowęzła słychać było nastrojową muzykę. Można też było wysłać walentynkowe życzenia. Aby uczcić ten dzień młodzież ubrała się z walentynkowym akcentem.

Wszystkim zakochanym, kochającym i kochanym, a także tym, którzy wciąż jeszcze szukają ukochanej osoby życzymy miłości, radości i przyjaźni każdego dnia!

• Wyjazd na lodowisko

• 15 lutego 2023 r. uczniowie klas Ib i IIIb pod opieką pań Renatay Tiedtke, Beaty Gabrychowskiej oraz Katarzyny Kapuścińskiej wybrali się na lodowisko do Tczewa. Było miło, młodzież chętnie uczyła się nowej umiejętności – jazdy na łyżwach. Na zakończenie nie mogło zabraknąć wizyty w McDonalds, gdzie młodzież zregenerowała swoje siły.

R.T, B.T

• Nasze osiągnięcia

• Za  nami  pierwszy  semestr   roku  szkolnego 2022/2023. Wiele się wydarzyło w trakcie jego trwania. Obfitował w wydarzenia i nikt na pewno się nie nudził. Dla jednych był to czas  wytężonej  pracy  szkolnej,  dla  innych  80 dni bez nadmiernego wysiłku. Chociaż koniec roku szkolnego wydaje się być jeszcze bardzo odległy, są uczniowie, którzy już te-raz pracują na swój czerwcowy sukces.

W I semestrzetego roku szkolnego  najlepszą średnią ocen uzyskały następujące klasy:
            I miejsce - klasa Ia LO
            II miejsce - klasa Ib Technikum
            III miejsce - klasa IIIb Technikum

Najlepszą frekwencją mogą się pochwalić następujące klasy:
            I miejsce - klasa Ia LO
            II miejsce - klasa Ib Technikum
            III miejsce - klasa Ic BS

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.