• Uwaga konkurs, do wygrania nagroda rzeczowa i wyższa ocena z przedmiotu

• W ostatnim tygodniu nauki przed przerwą wielkanocną zapraszam uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie wiedzy z historii, ale nie tylko. Zachęcam wszystkich uczniów do zalogowania się na platformie Teams we wtorek 30 marca o godzinie 15.10.

Pytania konkursowe nie wykraczają poza treści omawiane na lekcjach historii i wiedzy o społeczeństwie, dlatego nie powinny nikomu sprawiać dużego kłopotu. Laureaci konkursu otrzymają nagrodę rzeczową oraz wyższą o stopień ocenę roczną z historii lub wiedzy o społeczeństwie.

Konkurs to  okazja zmierzyć się z koleżankami i kolegami innych klas.

Wszystkie szczegóły można znaleźć w regulaminie konkursu zamieszczonym na stronie szkoły lub w zakładce e-biblio.

Zapraszam

Agnieszka Frątczak

Regulamin_konkursu(1).pdf - do pobrania

• Komunikat Ministra Edukacji i Nauki

• Praktyczna nauka zawodu i młodociani pracownicy

Do 11 kwietnia br. ograniczona będzie praktyczna nauka zawodu organizowana przez szkoły i placówki prowadzące kształcenie zawodowe. Zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu, w tym zajęcia w formach kursowych, będą prowadzone zdalnie – o ile z programu nauczania wynika taka możliwość.

Ponadto do 11 kwietnia br. młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia nie będą mieli organizowanych zajęć praktycznych u pracodawców. Pracodawca jest zobowiązany zwolnić młodocianego pracownika z obowiązku świadczenia pracy.

Podstawa prawna:

• Ustawa z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw
            • Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
        • Najlepsi uczniowie ZSP Gniew

• Uczniowie z najwyższymi średnimi oraz najwyższymi wynikami sportowymi w I semestrze roku szkolnego 2020/2021 zostali wyróżnieni za swoją pracę stypendiami motywacyjnymi.

Najlepsi w nauce:

1.         Bielecka Faustyna kl. IIa, śr. 5,13