• Dzień Przedsiębiorczości w ZSP Gniew

      21.11.2023

      17 listopada 2023 r. w ramach Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości w naszej szkole odbyło się spotkanie online młodzieży z ekspertami z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. Był to panel inspiracyjno – motywacyjny pt.:”Sztuczna inteligencja: Nowe horyzonty zatrudnienia
      i przedsiębiorczości”. W czasie transmisji na żywo eksperci przybliżyli młodzieży trendy na pomorskim rynku pracy, kompetencje niezbędne do podjęcia satysfakcjonującej pracy
      w przyszłości, zagadnienia świadomego wyboru ścieżki zawodowej i sposoby radzenia sobie ze stresem.

     • Stypendyści ZSP Gniew

      20.11.2023

      • Stypendium Prezesa Rady Ministrów

      W środę, 15 listopada 2023r. dwaj uczniowie ZSP Gniew odebrali dyplomy Stypendystów Prezesa Rady Ministrów.
      Gala wręczenia stypendium odbyła się w auli Politechniki Gdańskiej.
      Serdecznie gratulujemy Fabianowi Cylka z klasy 4b i Michałowi Wałdowskiemu z klasy 4a
      i życzymy dalszych sukcesów.
      Stypendium Prezesa Rady Ministrów może dostać uczeń, który otrzymał promocję
      z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w danej szkole albo wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

     • Akcja "Szkoła do hymnu"

      20.11.2023

      Już po raz kolejny, odpowiadając na apel Ministerstwa Edukacji Narodowej, nasza szkolna społeczność włączyła się w akcję "Szkoła do hymnu".

      Przed Narodowym Świętem Niepodległości, tj.10.11.2023r. o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy wspólne "Mazurka Dąbrowskiego". Tym samym w symboliczny sposób uczciliśmy 105 rocznicę odzyskania niepodległości.

     • Spotkania z położną

      19.11.2023

      W poniedziałek, 06 listopada zapoczątkowaliśmy w naszej szkole cykl spotkań profilaktycznych z położną, panią Beatą Balon. Uczniowie zapoznają się z problematyką dotyczącą konsekwencji zachowań ryzykownych, związanych z używaniem alkoholu.

     • Nowości książkowe w bibliotece szkolnej

      13.11.2023

      Nsza szkoła przystąpiła do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 - Priorytet 3. Dzięki temu biblioteka szkolna mogła wzbogacić się o nowe książki. Są to lektury oraz nowości wydawnicze i bestsellery, książki poczytnych autorów, nagradzane w prestiżowych konkursach literackich.
      Wkrótce zaprezentujemy kolejne zakupione nowości…
      Zapraszamy do lektury.

     • Wywiadówka

      13.11.2023

      Serdecznie zapraszamy rodziców i prawnych opiekunów na wywiadówkę,

      która odbędzie się wg. następującego harmonogramu:

      środa: 15. 11. 2023 r.

      klasa 2d sala 11, godz. 16:00

      czwartek 16. 11. 2023 r.

      klasa 1a sala 14, godz. 16:00

      klasa 1b sala 19, godz. 16:00

      klasa 1c sala 20, godz. 16:30

     • Pierwsza pomoc

      12.11.2023

      W dniu 31.10.2023r. odbyły się ostatnie zajęcia z OSP Gniew w ramach projektu ,,Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej -cykl zajęć edukacyjnych na terenie Gminy Gniew"

      Jeszcze raz bardzo dziękujemy OSP Gniew

     • Konkurs muzyczny

      12.11.2023

      27 października br. odbył się Wojewódzki Konkurs Niezapominajka. Na tczewskiej scenie stanęła Maria Draheim oraz Kacper Fuhrmann. Uczestnicy wyśpiewali utwory nieżyjących już polskich artystów - Czesława Niemena oraz Krzysztofa Krawczyka. Maria otrzymala Nagrodę Publiczności. Naszym reprezentantom gratulujemy udziału w prestiżowym konkursie muzycznym, którego patronat objęła Grażyna Łobaszewska i Natalia Kukulska.

     • Wyjazd studyjny do Hotelu SPA Faltom**** klas I- V technikum hotelarskiego

      12.11.2023

      W piątek 27 października 2023 roku w ramach wyjazdu studyjnego uczniowie klas I – V TH odwiedzili Hotel SPA Faltom**** w Rumi. Hotelarze mieli okazję obserwować pracę poszczególnych komórek organizacyjnych hotelu w codziennej rzeczywistości. Stworzono im warunki do poznania zasad organizacji pracy w przedsiębiorstwie hotelarskim i nowoczesnych elementów wyposażenia typowego dla tej branży. Nasza wizyta w tym hotelu była pożyteczną, atrakcyjną i praktyczną lekcją hotelarstwa i turystyki. Podczas spaceru po obiekcie młodzież miała okazję zwiedzić hotelową restaurację, sale konferencyjne i bankietowe, część SPA oraz pokoje hotelowe w tym apartament. Dodatkowo uczniowie skorzystali z usług fakultatywnych hotelu. Do dyspozycji mieli strefę basenów, bowlig, bilard. Wyjazd uwieńczyła wizyta w MacDonalds i KFC.

     • Społeczna akcja sadzenia lasu

      11.11.2023

      W środę, 25 października klasa 3a wraz z wychowawcą wzięła udział w akcji sadzenia lasu w Leśnictwie Opalenie. Młodzież dotarła na wyznaczone miejsce w godzinach porannych. W akcję zaangażowane były również służby mundurowe, tj. policja, straż pożarna, straż więzienna oraz, co zrozumiałe, liczni pracownicy Nadleśnictwa Starogard Gd. Mieliśmy również przyjemność pracować w asyście Starosty Powiatu Tczewskiego pana Mirosława Augustyna.

     • Odwiedziny na ul. Miłosnej w Kwidzynie

      11.11.2023

      27 października br. ochotnicy z klasy 4 bM Alessio Klatt oraz Damian Derlatka z mamą zawieźli zebraną dla psiaków karmę do przytuliska na Miłosnej w Kwidzynie. Bardzo dziękuję zaangażowanym w akcję wspaniałym Rodzicom oraz Wam Drodzy Uczniowie za Wasze dary. Szczególne podziękowania kieruję do klas 4 b, klasy 1 b oraz indywidualnym darczyńcom z klas:1 a, 1b, 2b i 4 b.

     • Wycieczka do Gdańska

      11.11.2023

      Nie ma lepszego momentu na integrację niż wspólne wyjazdy, dlatego 23 października 2023r. klasa 2c Branżowej Szkoły I stopnia wybrała się na wycieczkę do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, odwiedziła Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy i odbyła spacer po Starówce.

      Było to zwiedzanie i działanie, które pokazały, że mając wspólne cele, możemy pokonać różnorodne problemy. Jako grupa możemy być silni.

     • Integracja 3b

      25.10.2023
      Klasa 3b zorganizowała udane wyjście integracyjne na kręgle do Jeleń Resort SPA 24 października 2023 roku. To wydarzenie przyczyniło się do wzmocnienia więzi między uczniami i dostarczyło im radość i rozrywkę.

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Sobota 13.04.2024
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Teraz znajdziesz nas także na Instagramie!

  • FILMY <

 • Galeria zdjęć

   brak danych