• Turniej Wiedzy Pożarniczej

      12.03.2023

      10 marca 2023 r. w świetlicy OSP w Gniewie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii szkół ponadpodstawowych zwyciężył Adam Gryszkiewicz z kl. 4b. Drugie miejsce zajął Nikodem Kostrzewa-1d, a trzeci był Adrian Langowski z kl. 3d. Ta trójka uczniów awansowała do etapu powiatowego konkursu, który odbędzie się w Tczewie.

     • Szkolny Budżet Obywatelski na rok 2023

      06.03.2023

      Rusza kolejna edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy klasy/osoby indywidualne do pisania projektów w ramach SBO. Dzięki Szkolnemu Budżetowi Obywatelskiemu młodzież decyduje, na co przeznaczyć część budżetu powiatu. To uczniowie, co roku wymyślają i zgłaszają projekty, a następnie wybierają w głosowaniu ten, który zostanie zrealizowany.

     • Mecze sparingowe

      05.03.2023

      Od dnia 21.02 2023r. ruszył cykl zmagań sportowych z okolicznymi szkołami podstawowymi. Są to mecze sparingowe w piłkę siatkową odbywające się na hali widowiskowo-sportowej w Gniewie. Spotkania te mają na celu promocję szkoły, integrację młodzieży, podwyższenie poziomu sportowego oraz przygotowanie się do zawodów na szczeblu powiatowym i wyższym.

     • Konkurs

      26.02.2023

      23 lutego 2023 r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ochronie i Prawach Konsumentów. Jego uczestnikami byli uczniowie z klasy IIIa Michał Wałdowski i Igor Berenthal, IIIb Wiktoria Ciesińska i Aleksandra Korynt, IVe Julia Czepek oraz Julia Miklasiewicz. Dziękujemy za udział i życzymy sukcesów.

     • Walentynki

      26.02.2023

      Z okazji corocznego święta zakochanych przypadającego 14 lutego wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do wspólnego świętowania. Na dużej przerwie w auli odbyło się karaoke. Z głośników radiowęzła słychać było nastrojową muzykę. Można też było wysłać walentynkowe życzenia. Aby uczcić ten dzień młodzież ubrała się z walentynkowym akcentem.

     • Wyjazd na lodowisko

      26.02.2023

      15 lutego 2023 r. uczniowie klas Ib i IIIb pod opieką pań Renatay Tiedtke, Beaty Gabrychowskiej oraz Katarzyny Kapuścińskiej wybrali się na lodowisko do Tczewa. Było miło, młodzież chętnie uczyła się nowej umiejętności – jazdy na łyżwach. Na zakończenie nie mogło zabraknąć wizyty w McDonalds, gdzie młodzież zregenerowała swoje siły.

    • Nasze osiągnięcia
     • Nasze osiągnięcia

      26.02.2023

      Za nami pierwszy semestr roku szkolnego 2022/2023. Wiele się wydarzyło w trakcie jego trwania. Obfitował w wydarzenia i nikt na pewno się nie nudził. Dla jednych był to czas wytężonej pracy szkolnej, dla innych 80 dni bez nadmiernego wysiłku. Chociaż koniec roku szkolnego wydaje się być jeszcze bardzo odległy, są uczniowie, którzy już te-raz pracują na swój czerwcowy sukces.

    • Wywiadówka semestralna
     • Wywiadówka semestralna

      31.01.2023

      Zapraszamy rodziców, prawnych opiekunów na spotkanie z wychowawcami klas, które odbędzie się 02.02.2023r. (czwartek) wg. następującego harmonogramu:

      godz. 16:00

      1a sala 2

      1c sala 14

      1d sala 4

      2a sala 25

      2b sala 18

      2c sala 11

      3b sala 3

     • Studniówka w ZSP Gniew

      22.01.2023

      W piątek 13 stycznia odbyła się studniówka klas maturalnych, 4d liceum i 4b technikum. O godzinie 18.00 zebraliśmy się w Jeleń Resort & Spa wraz z rodzicami i nauczycielami. Podczas części oficjalnej złożyliśmy podziękowania dla dyrekcji, kadry pedagogicznej oraz rodziców. Przemówienie pani dyrektor sprawiło, że wielu z nas się wzruszyło. Po słynnych słowach "poloneza czas zacząć" odtańczyliśmy starannie przygotowany układ. Po pożegnaniu z rodzicami zasiedliśmy do stołów na wspólną kolację, po której impreza zaczęła się na dobre. Parkiet pozostawał cały czas pełny, zabawa z nauczycielami okazała się naprawdę dobra, co mile nas zaskoczyło. Studniówka z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długo, jako moment zapomnienia i wspólnie spędzony czas w cudownym gronie. Naszą edukację chcemy zapamiętać właśnie tak, jak ten jeden wieczór, podczas którego nie było między nami różnic, a jedynie

     • Wyjazd do kina

      22.01.2023

      11 stycznia br. dwie klasy pierwsze BS udały się do Cinema City w Starogardzie Gdańskim na długo wyczekiwaną kontynuację superprodukcji Jamesa Camerona „Avatar: Istota wody”. Zaopatrzeni w specjalne okulary 3D widzowie zostali przeniesieni do bajecznej krainy Pandory, której mieszkańcy musieli ponownie stoczyć walkę o uratowanie swojego wspaniałego świata.

     • Stypendium Prezesa Rady Ministrów

      05.01.2023

      Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół, w których nauka kończy się egzaminem dojrzałości. Może je otrzymać uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

     • Jasełka szkolne

      24.12.2022

      Po kilkuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, uczniowie ZSP Gniew po raz kolejny wystawili jasełka, wprowadzając tym samym społeczność szkoły w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
      Tym razem pełne humoru dialogi przenosiły widzów w różne wymiary- z ziemi do piekła i do nieba. Ponieważ dobro i światło ostatecznie zawsze zwyciężają nad złem i ciemnością, tak również stało się w naszym przedstawieniu. I tego także życzymy wszystkim na nowy, nadchodzący rok 2023, aby szczęśliwe i dobre chwile górowały nad smutkami.

     • Mistrzostwa Powiatu w Futsalu chłopców

      23.12.2022

      Dnia 20 grudnia 2022 r. w hali sportowej II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu chłopców. Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn, które drogą losowania zostały podzielone na 3 grupy. Ekipa ZSP w Gniewie wyszła z grupy i w meczu półfinałowym otarła się o finał przegrywając w karnych 1:2 z późniejszym zwycięzcą turnieju, zespołem II LO w Tczewie.

     • V Festiwal Zdrowia

      23.12.2022

      Uczniowie klasy 2b naszej szkoły wzięli udział w V Festiwalu Zdrowia, który odbył się pod hasłem "Z dala od wirtualnego świata, bliżej siebie", którego organizatorem była Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Tczewie. Wręczenie nagród odbyło się w Bibliotece Diecezjalnej w Pelplinie. Nasi uczniowie zajęli III miejsce. W ramach dodatkowej nagrody mogliśmy zwiedzić Muzeum Diecezjalne, Bazylikę Katedralną, Collegium Marianum oraz mieliśmy możliwość uczestniczenia w warsztatach kaligraficznych. Gratulacje dla naszych uczniów.


  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Sobota 13.04.2024
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Teraz znajdziesz nas także na Instagramie!

  • FILMY <

 • Galeria zdjęć

   brak danych