• OGŁOSZENIE

PRZECZYTAJ! Informacja dla uczniów i rodziców dotycząca kiermaszu książek

• Biblioteka szkolna przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. H. Mrossa w Gniewie ogłasza termin „kiermaszu szkolnego”, który odbędzie się dnia 13 sierpnia 2018 roku w godz. od 9.00   do 14.00 w bibliotece szkolnej na I piętrze budynku szkoły.​​​​​
    • Podczas kiermaszu będzie można wypożyczyć określoną ilość podręczników szkolnych  z biblioteki. Uwaga! Tylko dla pierwszej klasy liceum i to niecałe komplety.
  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z listą obowiązujących podręczników w nowym roku szkolnym.

LIBRUS_Synergia_LICEUM.pdf

LIBRUS_Synergia_TECHNIKUM.pdf

LIBRUS_Synergia_ZSZ.pdf

• MATURALNY EGZAMIN POPRAWKOWY

21.08.2018r. godzina 900

Prosimy o przybycie o godz. 820

EGZAMINY POPRAWKOWE - tabela.pdf

• Wydawanie świadectw maturalnych odbędzie się 3 lipca 2018 r. (wtorek) od godz. 9.00 w sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Osoby, które nie będą mogły odebrać świadectwa dojrzałości osobiście, proszone są o napisanie upoważnienia dla osoby, która będzie odbierała świadectwo w ich imieniu. Bez tego dokumentu świadectwo nie będzie mogło być wydane. wzór upoważnienia.pdf

• Rekrutacja  2018/2019

Drogi Gimnazjalisto!

Od 14 maja 2018 roku rozpoczyna się rekrutacja do

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  im. ks. Henryka Mrossa w Gniewie.

Możesz złożyć podanie logując się na stronie

lub w sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

• Wreszcie wakacje!

W piątek 22 czerwca w ZSP Gniew odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 oraz pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Tradycyjnie rozpoczęła je msza święta celebrowana przez ks. Jarosława Oszuścika.

W refektarzu gniewskiego zamku zebrali się zaproszeni goście, dyrekcja, grono pedagogiczne i oczywiście uczniowie, z utęsknieniem wyczekujący wakacji. Na uroczystość przybyli również tegoroczni abiturienci, dla których skończył się ważny etap edukacji.

Pani dyrektor Wioletta Połomska przywitała wszystkich zebranych. Szczególnie miłe słowa skierowała pod adresem kończących Zasadniczą Szkołę Zawodową. Złożyła im gratulacje, a jednocześnie życzyła mądrze wytyczanych celów, również związanych z dalszą edukacją. Zachęcała do pokonywania własnych słabości i wytrwałości w realizowaniu planów. W imieniu absolwentów słowa pożegnania wygłosiła Magdalena Nagórska, która w swoim przemówieniu podziękowała dyrekcji, nauczycielom oraz wychowawczyni – Katarzynie Kapuścińskiej.

•  - Obrazek 1

Zapisy do LO dla Dorosłych już trwają!

Zapisz się już dziś!

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie prowadzi nabór do Liceum Ogólnokształcacego dla Dorosłych na podbudowie zasadniczej szkoły zawodowej. Nauka trwa 2 lata, zajęcia odbywają się w systemie wieczorowym od poniedziałku do środy w godzinach od 15:10-20:05. Dokumenty można składać w sekretariacie szkoły - ul. Sobieskiego 11, sekretariat 2 piętro; czynny pn - pt 8:00-15:00, tel. 58 535 35 77.          Liceum
  • Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania uczniów klasy trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej:

8:40 - zbiórka przed szkołą

9:00 - Msza św.  w kościele  św. Mikołaja w Gniewie

ok. 10:00 - uroczysta akademia w Refektarzu zamku

• Zajęcia terenowe w Ogrodzie Dendrologicznym

4 czerwca grupa przyrodników uczestniczyła w zajęciach terenowych w arboretum w Wirtach. Celem warsztatów była nauka  rozpoznawania różnych gatunków roślin na podstawie ich liści, kwiatów i owoców. Młodzież, pomimo zmagań z ogromną ilością komarów, bardzo chętnie uczyła się rozróżniać gatunki krzewów, drzew i bylin.

Ta nietypowa lekcja na długo zostanie w pamięci wszystkim uczniom.

Wyjazd odbył się w ramach projektu „Wiedza to potęga – poprawa jakości edukacji ogólnej w szkołach Powiatu Tczewskiego”.

• Wyniki szkolnego konkursu „Matematyka w zawodzie”

4 i 6 czerwca 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny „Matematyka w zawodzie” dla uczniów ZSZ oraz BS I Stopnia. Była to już IX edycja tego konkursu.

Cele konkursu to  wzbudzenie ciekawości poznawczej i zainteresowań matematyką wśród uczniów zasadniczej szkoły zawodowej, podnoszenie poziomu wiedzy matematycznej,  zachęcanie do samodzielnej pracy i zdrowej rywalizacji, przygotowanie do egzaminu zawodowego oraz promowanie osiągnięć uczniów.

Do konkursu przystąpiło 13 osób. Najlepsze wyniki uzyskali:

Rekrutacja 2018/19

Czwartek 16.08.2018

Znalezione obrazy dla zapytania moodle